Fotovoltaické panely

Fotovoltaické panely, společně se střídači a baterií, tvoří nejdůležitější část fotovoltaické elektrárny. Výběrem kvalitních fotovoltaických modulů dosáhnete na výrazně vyšší solární zisky, výrazně pomalejší lineární degradaci ( snížení výkonu ) solárních článků, kde pak celý fotovoltaický systém vyrábí výrazně více energie a zároveň tak dosáhnete na výrazně vyšší záruky od výrobce. Garance u již cenově dostupné technologie FV článků "sklo-sklo" je 30 let na produkt, na minimální výkon 87% za 30 let a garance výrobce na lineární degradaci článků je pouze 0,345% ročně. Rozměr panelů maximálně 1720 mm v délce garantuje pomalou degradaci článků vlivem průhybu. Velké panely v délce 2000mm nejsou ničím výhodné, proto je lépe se jim v instalaci FVE vyhnout. 

Kvalitní technologie FV článků "sklo-sklo" Vám zajistí vlastní, stabilní a udržitelný zdroj energie, který je navíc více spolehlivý a bezpečný než technologie konvenčních fotovoltaických modulů s EVA fólií, kde je degradace článků od 0,54 - 0,7% ročně.

 V naší nabídce naleznete panely polykrystalické, monokrystalické i amorfní. Fotovoltaickou elektrárnu Freesun je můžné dodat s fotovoltaickými panely všech předních výrobců, příkladem od LG, Panasonic, Energetica, SUNPOWER, LUXOR SOLAR, AXITEC a další, kde je jistá vysoká účinnost, nižší procento degradace a to vše potvrzeno dlouhou výrobní garancí 15, 25 nebo 30 let na produkt a 30 let na výkon minimálně 85-87%. Můžeme dodat také levnější čínské moduly EXE SOLAR, CANADIAN SOLAR, AMERI SOLAR, JINKO SOLAR, SUNTECH, TRINA SOLAR a další, ale z důvodů kratších záruk pouze 10-12 let, zpravidla vždy nižší účinnnosti a vyššího procenta degradace FV článků, se jim snažíme spíše vyhýbat. Cenový rozdíl mezi FV moduly je již spíše zanedbatelný, proto je lépe vždy volit kvalitnější a výkonější modul.

Za 30 let působení v oboru můžeme poradit, máme zkušenosti a výhodné ceny. Rádi Vám tak zajistíme nejen poradenství, ale i odbornou montáž na kvalitních konstrukcích K2 Systems (jsou výrazně tužší) a dále tak podporují dlouhou životnost FV panelů.

Vždy dbáme na maximální kvalitu, maximální účinnost a výkon spolu s dlouhou garancí přímo od výrobce - garance 30 let je toho jasným důkazem. 

FREESUN - vždy něco navíc. FOTOVOLTAICKÉ PANELY

LUXOR SOLAR

Fotovoltaická elektrárna Freesun

Moderní technologie sklo-sklo

Moderní panely technologie sklo-sklo nebo technologie sklo-sklo bifacal  zajišťuje výrazně vyšší solární výnosy oproti konvenčním fotovoltaickým panelům. Nejen, že FV modul má záruku výrobce 30 let na produkt a 30 let na výkon minimálně 93% za tuto dobu, ale má i výrazně pomalejší degradaci článků - pouze 0,345% ročně.

Kvalita článků = vysoká a dlouhá produkce

Luxor Solar bere výrobu opravdu vážně, články jsou tříděny do výkonových tříd. Vyrábí jak FV moduly s klasickou technologií polykrystalickou nebo monokrystalickou s počtem článků 60 nebo 144 - 182 půl-článků a technologii sklo-sklo, TOP Con a HJT, tak i technologii sklo-sklo bifacal,  kde se podílí na výrobě i spodní strana modulů. Nejlepší články jsou tak použity v technologii sklo-sklo, které jsou v Evropě dnes již standardem.

Cenově dostupná technologie

Technologie sklo-sklo se již v roce 2019 stala výrazně dostupnější a je možné ji koupit za cenu srovnatelnou s FV články klasické technologie jako u nás nabízené FV moduly střední třídy předních Evropských výrobců. Za srovnatelnou cenu tak získáte technologii o řadu vyšší a dlouhá garance LUXOR SOLAR je příjemná jistota - bonus navíc.

ECO LINE HALF CELL GLASS-GLASS  

Je fascinující, jakou silou naše slunce pohání svět a poskytuje nám lidem neomezenou energii. Společnost
Luxor Solar si stanovila za svůj úkol zajistit, aby nevyčerpatelný zdroj energie byl trvale a udržitelně
k dispozici produkcí odolných a vysoce účinných fotovoltaických modulů ve špičkové kvalitě.

                                                                                                                                         LUXOR SOLAR

Kontaktujte nás

FREESUN - fotovoltaické elektrárny  

Kontaktní osoba: Tomáš Gežo 
Telefon: +420 604 214 653                                         
e-mail: info@freesun.cz

Souhlasím se zpracováním osobních údajů