Hybridní fotovoltaická elektrárna freesun smile
​​​​​​​
Storion SMILE MEDIUM 3,52 kWp

Fotovoltaická elektrárna FREESUN SMILE MEDIUM s All-in-one jednotkou Storion Smile.

Systém pro vlastní spotřebu a ukládáním energie do nehořlavých akumulátorů EVE s velkou cyklickou odolností - 12.000 cyklů.  Splňuje podmínky dotace Nová zelená úsporám 2030

Storion Smile

STORION SMILE 5 

Systém od výrobce ALPHA ESS, profesionální 1-fázové řešení All-in-ONE od jednoho výrobce.  Technologie propracovaná k dokonalosti - obstará bezproblémový chod domácnosti.   Živostnost systému s kvalitními německými FV moduly je více jak 35 let

Nehořlavé baterie EVE 5,7 kWh

Jednotka Storion Smile pracuje s účinností 95% a disponuje dvěma systémy řízení pro maximální životnost baterie. EMS hlídá přílišné zatěžování baterie, BMS je podřízen EMS a zajišťuje správné vybalancování jednotlivých článků LiFePO4 baterie. Díky tomu výrobce poskytuje záruku 10 let a garantuje 12.000 cyklů - jednoznačně nejlepší baterie na trhu.

Beck-UP jednotka - záloha při výpadku sítě

Tato funkce vyřeší výpadek elektrické energie, po přepnutí začne zásobovat všechny spotřebiče, které jsou napojené na záložní okruh. Zvyšujete tak svoji nezávislost.

 

FOTOVOLTAICKÉ PANELY AXITEC

Součástí dodávky jsou prémiové monokrystalické fotovoltaické moduly AXIPREMIUM německého výrobce Axitec, díky kterým  dosáhne Vaše FVE maximální žívotn osti a vysoké účinnosti. Dokonalé slazení komponent - produkce Vaší FVE tak bude až o 8% vyšší.

    Axitec - TOP BRAND 2019 

TOP výrobce fotovoltaických modulů. Kvalitní 60-ti nebo 120-ti článkové  monokristalické FV moduly AXIPREMIUM 320 - 400 Wp   s vysokou účinností od 19,26%. 

Nadstandardní záruka, garance výkonu a zisk

 AXITEC poskytuje výrobní záruku na fotovoltaický modul v délce 15 let a garantuje minimální výkon FV modulu ve výši 85% za 25 let provozu. Poskytuje tak min. o 5% vyšší produkci po dobu minimální životnosti modulu oproti konkurenci. Další zisk je dán pouze plusovou tolerancí výkonu +5 Wp a vyšší účinností. 

KONSTRUKCE K2 SYSTEMS

Německy výrobce fotovoltaických hliníkových konstrukcí s nerezovými prvky, vyšší pevnost, vyšší kvalita, rozumná cena. Pro každé umístění nabízejí vhodný systém - ať se jedná o provedení standardní nebo řešení na míru.

Kvalita, pevnost, garance

Vyšší pevnost, vyšší kvalita a nadstandardní záruka 12 let - to je K2 systems. Konstrukce K2 o větším průřezu profilu gatrantuje vysokou tuhost a dlouhou životnost.

Řešení pro každou střechu

Převážně nerezové prvky konstrukce s hliníkovými profily určenými i pro vysokohorské podmínky. Výrobky jsou certifikovány a výráběny s Německou precizností, díky tomu vydrží i nejtvrdší podmínky. Kompletní sortiment obsahuje prvky pro veškeré typy krytin, pro pozemní instalace i trekovatelné systémy včetně včetně provedení BLACK. 

 NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM 2030

                  Statní fond životního prostředí poskytuje na instalaci fotovoltaické elektrárny dotaci  z programu Nová Zelená Úsporám ve výši   60 - 205 tis. Kč dle typu systému.

Výše dotace, administrace, garance 

Dotaci za Vás vyřídíme kompletně. Zařídíme energetický posudek, projekt elektro i žádost připojení k distribuční soustavě - nemusíte se tak o nic starat.  Dotaci Vám garantujeme - máme 100% úspěšnost  

CENA
Hybridní fotovoltaická elektrárna
FREESUn SMILE MEDIUM

Kompletní hybridní fotovoltaická elektrárna o výkonu 3,52 kWp s jednotkou Storion Smile 5  pro vlastní spotřebu a ukládáním energie do nehořlavých akumulátorů EVE

Vyhovuje podmínkám dotace NZÚ 2030 ve výši 120.000,- Kč

 

 • FREESUN SMILE
  MEDUIM
  • 8x FV modul Axitec AXIPREMIUM 440Wp MONO 
  • Celkový výkon 3,52 kWp
  •  All-in-ONE jednotka Storion SMILE 5 (1f)
  •  LiFePO4 akumulátor EVE 5,7 kWh, 12.000 cyklů
  • Kompletní konstrukce K2 System  na šikmou střechu
  • Kompletní elektroinstalace, rozvaděč a elektro-revize
  • Odborná montáž, proškolení 
  • Vyřízení dotace NZÚ a připojení k disribuční síti
  • Monitoring Alpha CLOUD pro mobilní zařízení a PC
  • Možnost rozšíření:  Glass-Glass moduly se zárukou 30 let , až o 20% vyšší produkce za 30 let
  • Možnost rozšíření: + 5,7 kWh LiFePO4 akumulátor EVE  
  • Možnost rozšíření: instalace na na plochou střechu včetně statického posouzení konstrukce a panelů  

 • MÁM ZÁJEM

Kontaktujte nás

FREESUN - fotovoltaické elektrárny  

Kontaktní osoba: Tomáš Gežo 
Telefon: +420 604 214 653                                         
e-mail: info@freesun.cz

Souhlasím se zpracováním osobních údajů