Nevyčerpatelná energie Slunce.                 Nejčistší a nejšetrnější způsob získávání energie.

    

 

                                                                                                                                                                                                                                        FREESUN                              

 

 

                                                                                                  

                                                                                                                                                                                                

 IFREESUN

KDO JSME A CO DĚLÁME ?

Fotovoltaické elektrárny FREESUN jsou samostatným odvětvím firmy Aerplast s.r.o. z důvodu poskytnutí rychlejších a komplexnějších služeb v oblasti fotovoltaiky.

Specializací naší firmy jsou realizace fotovoltaických elektráren, ostrovních systémů, AC hybridních fotovoltaických systémů STORION SMILE a inteligentních DC hybridních fotovoltaických systémů FREE ENERGY BOX nejen pro částečně, ale i pro 100% soběstačné domy a firmy. Dále instalujeme Anti black-out systémy včetně záložních agregátů s automatickým startem. Tyto systémy jako jediní v České republice můžeme odborně doplňit větrnou elektrárnou řady AP a nově vyvinutou vertikální elektrárnou řady iGT. 

V tomto oboru máme již 30 let zkušeností, jsme členy české normalizační komise a spolupracujeme s řadou vysokých škol i zahraničních partnerů.


Zavolejte nám, 

rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy, vypracujeme cenovou nabídku , provedeme měření spotřeby na jednotlivých fázích a systém tak optimalizujeme přímo dle Vašich potřeb. I složité papírování připojení k DS a vyřízení dotace NZÚ i OPPIK zvládáme snadno.  IFREESUN  

 PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS ?

Práce nás opravdu baví – profesionální a komplexní služby v oblasti obnovitelných zdrojů od A do Z

Spolupracujeme s řadou vysokých škol – ve spolupráci s vysokými školami zdokonalujeme a vyvíjíme nové systémy a větrné turbíny

Jsme na trhu již 30 let – máme zkušenosti a jsme předními odborníky na větrné a fotovoltaické elektrárny ať síťové, ostrovní nebo hybridní elektrárny  s použitím akumulátorů. Anti-Blackout systémy a inteligentně řízené kombinované hybridní systémy.

Používáme pouze kvalitní a prověřené technologie – dodáváme pouze prověřené komponenty a poskytujeme nadstandardní záruky na fotovoltaické panely a konstrukce 15let, výkonové garance od výrobců FV modulů jsou až na 35 let, fotovoltaické střídače 20 let a to vše s 3 letou zárukou od nás na odborně provedenou práci.

Jsme držiteli Osvědčení o získání profesní kvalifikace na montáže Fotovoltaických systémů– jen tak můžeme nabídnout profesionální návrh a odbornou montáž Vaší fotovoltaické elektrárny.

Mluví za nás naše práce – díky kvalitě naší práce a komponent máme instalace nejen v ČR, ale i zahraničí. Některé naše systémy pracují i v nejtvrdších podmínkách zeměkoule – dodávají energii na České Vědecké stanici v Antarktidě, na České vědecké stanici v pohoří Kyrgyzstánu, ve škole v Jižní Africe a samozřejmě i v České a Slovenské republice.

Vše vyřídíme za Vás vyřídíme veškeré dokumenty, smlouvy k realizaci a připojení Vaší fotovoltaické elektrárny a vyřídíme dotaci NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM. 

Kontaktujte nás

FREESUN - fotovoltaické elektrárny  

Kontaktní osoba: Tomáš Gežo 
Telefon: +420 604 214 653                                         
e-mail: info@freesun.cz

Souhlasím se zpracováním osobních údajů