fotovoltaická elektrárna Freesun smile
Storion SMILE STANDARD 2,56 kWp

Fotovoltaická elektrárna FREESUN SMILE STANDARD s All-in-one jednotkou Storion Smile.

Systém pro vlastní spotřebu a využití přebytečné energie na ohřev vody s možností rozšíření o akumulátory EVE.  Splňuje podmínky dotace Nová zelená úsporám C.3.4

Storion Smile

STORION SMILE 5 

Systém od výrobce ALPHA ESS, profesionální 1-fázové řešení All-in-ONE od jednoho výrobce.  Technologie propracovaná k dokonalosti - obstará bezproblémový chod domácnosti.   Živostnost systému s kvalitními německými FV moduly je více jak 35 let

Vysoká účinnost a inteligentní řízení

Jednotka pracuje s účinností 95%, je integrováno inteligentní řízení baterie BMS i EMS      a monitoring včetně mobilní aplikace.

Rozšíření o baterie

Základní jednofázová varianta Storion 5 s využitím přebytků na ohřev TUV  je připravena na rozšíření o moduly baterií o kapacitě až 2 x 5.7 kWh s počet 12.000 cyklů.              Výkon FV pole 3,6 kWp. 

 

FOTOVOLTAICKÉ PANELY AXITEC

Součástí dodávky jsou prémiové monokrystalické fotovoltaické moduly AXIPREMIUM německého výrobce Axitec, díky kterým  dosáhne Vaše FVE maximální žívotn osti a vysoké účinnosti. Dokonalé slazení komponent - produkce Vaší FVE tak bude až o 8% vyšší.

Axitec

    Axitec - TOP BRAND 2019 

TOP výrobce fotovoltaických modulů. Kvalitní 60-ti nebo 120-ti článkové  monokristalické FV moduly AXIPREMIUM 320 - 400 Wp   s vysokou účinností od 19,26%. 

Nadstandardní záruka, garance výkonu a zisk

 AXITEC poskytuje výrobní záruku na fotovoltaický modul v délce 15 let a garantuje minimální výkon FV modulu ve výši 85% za 25 let provozu. Poskytuje tak min. o 5% vyšší produkci po dobu minimální životnosti modulu oproti konkurenci. Další zisk je dán pouze plusovou tolerancí výkonu +5 Wp a vyšší účinností. 

K2 systems

KONSTRUKCE K2 SYSTEMS

Německy výrobce fotovoltaických hliníkových konstrukcí s nerezovými prvky, vyšší pevnost, vyšší kvalita, rozumná cena. Pro každé umístění nabízejí vhodný systém - ať se jedná o provedení standardní nebo řešení na míru.

Kvalita, pevnost, garance

Vyšší pevnost, vyšší kvalita a nadstandardní záruka 12 let - to je K2 systems. Konstrukce K2 o větším průřezu profilu gatrantuje vysokou tuhost a dlouhou životnost.

Řešení pro každou střechu

Převážně nerezové prvky konstrukce s hliníkovými profily určenými i pro vysokohorské podmínky. Výrobky jsou certifikovány a výráběny s Německou precizností, díky tomu vydrží i nejtvrdší podmínky. Kompletní sortiment obsahuje prvky pro veškeré typy krytin, pro pozemní instalace i trekovatelné systémy včetně provedení BLACK.

 NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM

                  Statní fond životního prostředí poskytuje na instalaci fotovoltaické elektrárny dotaci  z programu Nová Zelená Úsporám ve výši   60 - 155 tis. Kč dle typu systému.

Nová zelená úsporám

Výše dotace, administrace, garance 

Dotaci za Vás vyřídíme kompletně. Zařídíme energetický posudek, projekt elektro i žádost připojení k distribuční soustavě - nemusíte se tak o nic starat. Výše dotace pro systém FREESUN SMILE PREMIUM je 60 tis. Kč. Dotaci Vám garantujeme - máme 100% úspěšnost 

 

CENA
fotovoltaická elektrárna 
FREESUn SMILE STANDARD

Kompletní fotovoltaická elektrárna o výkonu 2,52 kWp s jednotkou Storion Smile bez baterie s využitím přebytků na ohřev teplé užitkové vody. 

Vyhovuje podmínkám dotace NZÚ 60.000,- Kč

 

 • FREESUN SMILE
  STANDARD
  •  8x FV modul Axitec AXIPREMIUM 320Wp MONO 
  • Celkový výkon 2,52 kWp
  • All-in-ONE jednotka Storion SMILE 5 (1f)
  • Kompletní konstrukce K2 System  na šikmou střechu
  • Kompletní elektroinstalace, rozvaděč a elektro-revize
  • Odborná montáž, proškolení 
  • Vyřízení dotace NZÚ a připojení k disribuční síti
  • Monitoring Alpha CLOUD pro mobilní zařízení a PC
  • Možnost rozšíření:  LiFEPO4 akumulátor EVE - 2 x 5,7 kWh, 12.000 cyklů 
  • Možnost rozšíření: FV pole až do výkonu 3,6 kWp
  • Možnost rozšíření: instalacena na plochou střechu včetně statického posouzení konstrukce a panelů  
  • Celková cena: 145.000,- Kč
  • Dotace 60.000,- Kč 
  • Výsledná cena: 85.000,- Kč
 • MÁM ZÁJEM
Sorry! Something went wrong.
This page didn't load Google Maps correctly. See the JavaScript console for technical details.

Kontaktujte nás

FREESUN - fotovoltaické elektrárny   

Kontaktní osoba: Tomáš Gežo                          Telefon: +420 604 214 653                                          e-mail: info@freesun.cz

Souhlasím se zpracováním osobních údajů